İndirim!

JİG VİB MAX 5GR RENK MAVİ

 34,90

VİB MAX 5GR

5 adet stokta

Stok kodu: 8682218306758 Kategoriler: , Etiketler: , ,

Açıklama

AQUA SALTY VİB MAX JİG

Tatlı suda Alabalık, Levrek (Perch) Sudak ve Turna; Tuzlu suda ise İstavrit Kefal, Mırmır, Eşkina, Karagöz, Levrek gibi çok fazla çeşitte balık yakalamak için kullanılabilir.

Aqua Salty Vib Max Jig Vibrasyon jig Titreşim özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Su içerisinde doğru aksiyonlarla çekildiğinde mükemmel bir titreşim yapmakta ve bu titreşimle birlikte ses çıkarmaktadır. Vibrasyon (Titreşim) özelliği Jerking tarzı aksiyonlarla birleştirildiğinde panikleyen ve sersemleyen yemlik balık taklidini gerçeğe en yakın şekline ulaştırır.

5 ve 10 gramları Lrf avlarında 15 ve 20 gramları ise Light Spin (Hafif Spin) ve Spin avlarında kullanmaya müsaittir.

Dibe bırakılan Aqua Salty Vib Max Jiglerini yukarı aşağı oynatarak yayılan titreşim frekanslarıyla inanılmaz çeşitte ve büyüklükte balık yakalayabilirsiniz.

Vib Max Jiglerinin sırt kısmında bulunan üç adet delik klips takılacak yerlerdir. Klips bu deliklere takıldığı için Jigin su içerisinde ki hareketi kafa kısmı aşağı bakacak şekilde gerçekleşmektedir. Klipsi kafaya yakın deliğe taktığınızda düşük titreşim kuyruğa yakın deliğe taktığınız da ise yüksek titreşim sağlamaktadır.

Vib Max Jigleri Gümüş, Limon, Mavi, ve Pembe olanları Zebra Glow ve UV yapısı sayesinde gece avcılığında ve ayrıca Bot ve Tekne kullanımlarında kullanılabilir.